Erasmus Day: Všude žijí lidé

         

Naše škola se přihlásila do účasti na mezinárodní akci Dny Erasmu. Cílem akce je hravým způsobem seznámit žáky školy, jejich rodiče i širokou veřejnost s možnostmi mezinárodních projektů financovaných z fondů Evropské unie a našimi osobními zkušenostmi s nimi.

 

KDY? 11.října 2019

KDE? Při naší základní škole ZŠ Kladno, Brjanská 3078

CO? To už je komplikovanější 🙂

Pro žáky 1.-3.tříd připraví žáci vybraných tříd druhého stupně zábavné dopoledne plné kvízů, sportovní soutěží a hádanek. Akce proběhne podle počasí buď na školním hřišti, nebo ve školní tělocvičně a hale, zklame-li nás počasí.

Pro širokou veřejnost, zejména pro ozvláštnění výuky 

bude k dispozici speciální edice veřejně přístupného kvízu v aplikaci KAHOOT.

Pro nadšence geocachingu bude založena jednodenní, jubilejní jednodenní keška, k jejímuž vyřešení budou muset dohledat informace o zahraničních projektech naší školy. Všechny jsou na stránkách naší školy, stačí trocha snahy 🙂 Při jejím hledání se samozřejmě zapotí i naši žáci v hodinách zeměpisu.