• Aktuality

  • Krabice od bot odeslány

   Jste zvědaví, jak dopadla akce Krabice od bot? Auto s plným kufrem a zarovnanými zadními sedačkami, obrovský vděk organizátorů akce a nesmírná pýcha na všechny naše Číst dále »
  • Vánoční dílničky

   Ve středu  6.prosince se odpoledne sešlo mnoho rodičů, žáků 1. stupně a jejich sourozenců ve škole, kde pro ně paní učitelky připravily „Vánoční dílničky“. Akce trvala Číst dále »
  • Třídní schůzky 14. 12. 2023

   Vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na konzultační třídní schůzky, které proběhnou 14. 12. 2023 od 16 do 18 hodin – navštivte prosím vyučující, s nimiž Číst dále »
  • Krabice od bot …

   Blíží se advent a s ním období, kdy jsou srdce dokořán a ochota pomáhat je větší než kdykoliv jindy. Naši žáci se svými učiteli dokázali už Číst dále »
  • STÁVKA – OBĚDY

   Vážení strávníci, vzhledem ke stávce zaměstnanců školy, která se uskuteční v pondělí 27. 11. 2023, bude v tento den uzavřena pro všechny strávníky i jídelna. Obědy Číst dále »Základní škola Kladno, Brjanská 3078

Vítejte na stránkách Základní školy Kladno, Brjanská 3078. Kromě běžných tříd, které tvoří základ naší práce, otevíráme také třídy sportovní a třídy logopedické. V areálu školy se nachází Speciální pedagogické centrum. Škola je dobře vybavena, v několika specializovaných i běžných učebnách mohou učitelé a žáci využít interaktivní tabule nebo projektory s připojením na internet, část výuky probíhá v jazykové laboratoři nebo jedné ze dvou učeben informatiky. Velmi dobré je sportovní zázemí, kromě klasické tělocvičny využíváme i přetlakovou halu a zrekonstruovaná venkovní sportoviště. Výuka může být obohacena také nácvikem na dopravním hřišti.